5 pomysłów na prezenty dla gości w STYLU RUSTYKALNYM

PicMonkey Collage

Hej !

Poznaj moje top 5 pomysłów na upominki dla gości w stylu rustykalnym. W internecie jest masa zagranicznych inspiracji, ale gdy przychodzi co do czego, fajnie mieć konkretne źródła gdzie takie cudeńka zakupić. Pod każdym zdjęciem znajdziesz odnośnik do sklepu skąd pochodzi rzecz ze zdjęcia. Zapraszam! 

#1 Krążki brzozowe – oczywiście obowiązkowo z wygrawerowanymi Waszymi inicjałami i datą ślubu! Do wyboru- ze sznureczkiem do zawieszenia, lub w formie magnesu. Każdy krążek zapakowany w bawełniany woreczek. Urocze !

krążki brzozowe
Znajdziesz je u: Pracownia Rękoma

#2 Miodek lub dżemik – to kolejna propozycja dedykowana Parom zakochanym w swojskich klimatach. Taki prezent otrzymałam już dwukrotnie i zawsze się nim zachwycam. Pyszna zawartość szybko ląduje w herbatce, lub kawie, a mały słoiczek przydaje się w kuchni. Standardowa pojemność to 50 gram.

miodki

Znajdziesz je u: Kreacje

#3 Ceramiczne magnesy w oryginalnych kształtach – owoce, a może biedroneczki ? Zrezygnuj z oczywistych serduszek i usłysz rozciągające się po całej sali ” Ojeeeeej ! ” od wszystkich kobiet na sali. Taka ozdoba od razu po uroczystości wyląduje na lodówce, gwarantowane !

magnesyZnajdziesz je u: AKoArt

#4 Lawendowe mini mydełka – ludzie dzielą się na tych, którzy takie cudeńka od razu zużywają, bądź na tych co to „szkoda zużywać, schowam do szafki z ubraniami” 😉 ciekawe jak to by było z Waszymi gośćmi ?

lawendowe mydełka
Znajdziesz je u: Kreacje

#5 Ozdobne stojaczki z ornamentem – wykonane z drzewa brzozowego z folkowym akcentem. Na drewnianych stołach będą wyglądały rewelacyjnie !

stojaczkiZnajdziesz je u: 2FR- Unique Wedding

 Mam nadzieję, że Was zainspirowałam ! 😉 Powodzenia !

Powiązane wpisy

Burgundowy płaszcz w stylu oficerskim

2016-04-06 19:43:42
admin

18

Stylizacja na Fashionable East 2016

2016-08-24 18:48:07
admin

8

Regulamin sklepu

2016-08-04 10:57:48
admin

8

Sfavillare

  • My mieliśmy błękitny woreczek, a w woreczku po dwa cukierki :-)